درباره سرمایه گذاری

موضوع سرمایه گذاری یکی از حیاتی ترین روش های ممکن برای ایجاد و ادامه چرخه اقتصادی جامعه بشری مدرن تلقی میشود که مهمترین منبع مالی تامین کننده برای کارآفرینی و توسعه کسب و کارها در ایران و سرتاسر دنیا میباشد. اغلب افراد حقیقی و شرکت های کوچک و بزرگ صاحب ایده، مخترعان، مبتکران و نوابغ که طرح های کارآفرینی، ایجاد و یا توسعه کسب و کار را در ذهن می پرورانند، سرمایه کافی برای رشد، اجرا و به ثمر نشاندن ایده ها و طرح های خلاقانه و سودآور خود را ندارند و معمولا بدون حمایت های مالی از طریق سرمایه گذاری قادر به دست یابی به موفقیت نیستند.
با توجه به محدودیت های بودجه بندی دولت و رقابت بسیار بالای شرکتها در جذب حمایتهای دولتی، بسیاری از طرح های نوآورانه و مستعد جهش و رشد، با عدم حمایت های مالی و در نتیجه شکست مواجه میشوند. شرکت سیگما بعنوان یک شرکت پیشرو در توسعه زیرساخت های صنعت فناوری و اطلاعات کشور، در نظر دارد با تامین منابع مالی برای انواع شرکت های بزرگ و استارتاپ هایی که صاحب محصول نوآورانه و ایده های کارآفرینی با ارزش و مستعد رشد هستند، حامی و موتور محرکه این شرکت های صاحب ایده و خوش آتیه کشورمان باشد.

درباره سیگما

سیگما یکی از معتبرترین، بزرگترین و تاثیرگذارترین شرکت های حوزه صنعت فناوری و اطلاعات میباشد که از سال 1382 پا به میدان طراحی و اجرای خدمات الکترونیکی و پورتال های سازمانی تحت وب برای انواع دستگاه های اجرایی دولتی و بنگاه های اقتصادی گذاشت. دانش تخصصی و تجربیات بالا، سیگما را به برندی خوش نام، پرآوازه و مورد مورد اعتماد بسیاری از شرکتها و سازمانهای دولتی بدل نمود؛ علاوه بر ارائه خدمات الکترونیکی سامانه های میزخدمت و پورتال های سازمانی، سیگما در مشاوره فناوری اطلاعات ارگان های بسیاری از جمله نهاد ریاست جمهوری، کمیسیون اجتماعی هیئت دولت و سازمان فناوری اطلاعات ایران و همچنین تدوین آیین نامه ها و طرح های توسعه ملی دولت الکترونیک، کارت هوشمند چند منظوره، محتوای دیجیتال و... کارنامه درخشانی را از خود برجای گذاشته است.

فراخوان سیگما

شرکت سیگما برای دستیابی به ماموریت خودش که کمک به مشتریان برای بهبود کسب و کار آنها با کمک راهکارها و ابزارهای نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد، از کلیه افراد حقیقی و حقوقی که دارای محصولات آماده تولید شده یا نمایندگی از نرم افزارهای خارجی تولید شده یا سرویس های کلودی می باشند و این محصولات و نرم افزار ها و سرویس ها می تواند به شرکت ها و سازمان ها (مخصوصاً شرکت ها و سازمان هایی که جزو مشتریان شرکت سیگما هستند) در موارد زیر کمک نماید، دعوت به همکاری می نماید:
 
 1. افزایش میزان فروش آنها
 2. افزایش قدرت برند آنها
 3. افزایش رضایت مشتریان آنها
 4. متمایز کردن آنها از سایر رقبای داخلی و خارجی
 5. کاهش هزینه های آنها
 6.  تسریع  و تسهیل انجام کارهای آنها
 7.  ارائه سرویس های جدید توسط آنها

در این خصوص شرکت سیگما اقدام به ارائه خدمات زیر به شرکت ها و استارت آپ ها خواهد نمود:

 
 1.  ایجاد کنسرسیوم مشترک با آنها برای توسعه کسب و کار طرفین
 2.  بازاریابی محصولات آنها به مشتریان خود در صورت تمایل
 3. یکپارچه سازی پورتال و ابزارهای آنها در صورت تمایل
 4. راه اندازی سرویس آنلاین مشترک در صورت تمایل

درخواست دمو


* نام و نام خانوادگی
*
*
*
*
تلفن تماس :            02188001185 02188333187

2019© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.